Mamy Fiołka

Mieszkamy w Beskidzie Niskim i wspólnie tworzymy rękodzieło pod szyldem Mamy Fiołka. To dla nas, coś więcej niż tylko pasja. Kochamy rzeczy zrobione ręcznie.

Topy handmade

Wyświetlanie 1–16 z 20 wyników

Topy handmade w stylu boho ciągle są na topie i my to szanujemy! Nasze topy powstają na szydełku z bawełnianej włóczki. Podczas projektowania inspirujemy się wakacjami w egzotycznych krajach, np. w Meksyku i nie tylko. Sami oceńcie efekty. My widzimy tu wyjątkowe staniki z motywami kolorowych kwiatów: stokrotek, słoneczników i bliżej nieokreślonych roślinek.

Topy handmade Mamy Fiołka można nosić zamiast góry od stroju kąpielowego, pod koszulką zamiast biustonosza albo nawet pod kurtką dżinsową. Warto dać się ponieść wyobraźni i zobaczyć co z tego wyjdzie. Widzieliśmy np. takie topy na białych koszulkach i to w znanych magazynach modowych. Naprawdę nie ma co się ograniczać.

Każdy top handmade ma swoją historię. Po pierwsze, nie ma dwóch takich samych szydełkowych staników. Po drugie, twórca takiego małego dzieła, zostawia w nim kawałek siebie, swojej cierpliwości i uporu. Kupując top handmade, wspieramy lokalny rynek i jesteśmy bardziej fair w stosunku do środowiska. Bawełna rozkłada się na pewno szybciej niż poliester lub inne sztuczne materiały. Na pewno warto o tym pamiętać.

Nasze szafy wiele o nas mówią, dlatego dobrze poświęcić im chwilę pogłębionej refleksji. Czy nie mamy w niej przypadkowych ciuchów, których nigdy nie założymy? Niewykluczone, że zrobi nam się trochę wstyd, bo mimo szafy wypchanej po brzegi, ciągle narzekamy, że nie mamy co na siebie włożyć.

Topy w stylu boho nawiązują do nieskrępowanej konwenansami wolności i wakacyjnego luzu. Nie mają żadnych połyskujących cyrkonii ani szklanych koralików, a i tak „błyszczą”. Wybierz top idealny dla siebie i nie zapomnij wziąć go ze sobą na urlop.

Topy handmade zawsze na propsie!