Mamy Fiołka

Mieszkamy w Beskidzie Niskim i wspólnie tworzymy rękodzieło pod szyldem Mamy Fiołka. To dla nas, coś więcej niż tylko pasja. Kochamy rzeczy zrobione ręcznie.

Twoja lista życzeń

Przeglądaj nasz sklep handmade, zaglądaj do wszystkich kategorii: czapki z wełny, czapki na lato, topy boho, berety handmade, dumaj, dodawaj najfajniejsze rzeczy handmade do listy życzeń. Wtedy nic Ci nie umknie. Oczywiście może się tak zdarzyć, że ktoś między czasie kupi Twojego ulubieńca.

Slow shopping w natarciu

Naszą osobistą misją jest promowanie świadomych zakupów (slow shopping), czyli takich przemyślanych na wszystkie sposoby. Nie musisz od razu kupować przeglądanego produktu. Możesz spokojnie odłożyć to później. Być może nie jest to zbyt sprzedażowe podejście. Wierzymy jednak, że dzięki temu, rękodzieło Mamy Fiołka trafi do nieprzypadkowych właścicieli. Takich, którzy je docenią i z chęcią będą nosić, polecać swoim znajomym.

Rzeczy handmade na prezent

Rzeczy handmade wyróżniają się oryginalnością i wyjątkowością. W związku z tym, świetnie nadają się na prezent urodzinowy, dla Niej, na wyjątkową okazję czy po prostu pod choinkę. W tym sklepie nie znajdziesz dwóch identycznych czapek, beretów czy topów. Owszem, mogą być podobne, ale nigdy nie będą takie same. To ogromna wartość dodana rękodzieła. Cieszymy się, że tu jesteś i mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej!

Kupuj polskie rękodzieło!

Kupując polskie rękodzieło, wspierasz lokalny rynek i mówisz „NIE” wielkim odzieżowym fabrykom. Codziennie jesteśmy zalewani ciuchami, które wyprodukowano tysiące kilometrów stąd, bo taniej. To ogromny przemysł, nad którym mali ludzie (tacy jak my) teoretycznie nie mają kontroli. A gdyby tak, ci wszyscy mali ludzie zaczęli kupować po prostu mniej? Nie jest to do końca realne, bo trzeba by było mieć magiczny guzik do wyłączenia: fabryk, całego marketingu, reklam w TV, radiu, banerów w sieci…

Dobra wiadomość jest taka, że możemy kontrolować swoje szafy i naprawdę nikt niczego nam do nich nie wrzuca na siłę. Ma to sens? Odkąd zaczęliśmy robić rzeczy handmade, nabraliśmy większego szacunku dla innych twórców, swojego czasu, energii. Podejmujemy inne decyzje zakupowe. Zamiast piątej koszulki z napisem „JestemEKO”, kupujemy coś dobrego do jedzenia albo odkładamy na wakacje. WARTO!

    Nazwa produktu Cena jednostkowa Stan magazynowy  
Brak produktów dodanych do listy ulubionych